Şaka bir yana bende bunlardan kıl kapıyorum. Her yerde reklamları. Biliyorsunuzdur facebookda bi akım haline geldi bu reklamlar. Ama ilgilimi çeken bi gün bunun reklamını yapan bi kız profilinde bu teknikten gelen bir sinyal vermişti. 19-10-2010 tarihinde akşam seans sonrasında yazdı bu sinyali. Verdiği kağıt uçak. Grafige bakarsanız sinyalden sonra kağıt uçtu gerçekten. Şaştım kaldım abi. Hiç böyle şeylere kafaya takmazdım kendi sistemimi oluşturmaya çalışırdım bu olaydan sonra başladım araştırmaya. Her yerde reklamı. Kullanıcı yorumu yok. Ama verilen sinyalle uçan bir senet var. Sitesine bakıyorum saçma sapan iki grafik. Birde video koymuşlar ama videodan hayır yok. Bu sistemin sahibi iyi para kazanıyor olmalı ve en azından kaliteli bir video çekebilmeli. Çelişkiye girdim. Ardından her yerde bu yorumlar. Ama işin ilginci bir yandan bende farklı düşünmüyorum. Her seferinde böyle trendler çıkaran bir sistem olamaz. Örnegin ben bulsam bu sistemi niye işin reklamıyla, satışıyla zaman harcıyım. Zaten ekran başında kat kat fazlasını kazanıcam. O sinyali aldıktan sonra başladım o grafik üzerinde çalışmaya. O trent hangi indikatörler ve hangi paremetreler ile bulunabilir diye. Sonuç başarısız..

Son olarak böyle bir şeye şahit olmama ragmen hala inanmıyorum ve o kitabı almıycam.