Vob Borsa Fx FORUM  
Go Back   Vob Borsa Fx FORUM > Teknik Analiz ve Temel Analiz > Teknik Analiz

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.01.11, 12:12
selçuklu selçuklu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 66.763
13.699 Gönderisine 55.833 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
selçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı var
Question EW and NEoWave clup

hayırlı uğurlu olsun ...

saygıdeğer patronlar lütfen bu dopikte ewsel analizin dışına çıkmayalım .. seans topiği olmasın ...

21 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 04.01.11, 12:14
Astatin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Astatin Astatin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 36.921
33.405 Gönderisine 93.341 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
Astatin şöhretinde ötesinde bir itibarı varAstatin şöhretinde ötesinde bir itibarı varAstatin şöhretinde ötesinde bir itibarı varAstatin şöhretinde ötesinde bir itibarı varAstatin şöhretinde ötesinde bir itibarı varAstatin şöhretinde ötesinde bir itibarı varAstatin şöhretinde ötesinde bir itibarı varAstatin şöhretinde ötesinde bir itibarı varAstatin şöhretinde ötesinde bir itibarı varAstatin şöhretinde ötesinde bir itibarı varAstatin şöhretinde ötesinde bir itibarı var

Only the good die young...!!!! Teprik ederim patron..long live EW..ben FIFA gözlemcisi olarak iştirak edeceğim topiğe doğal olarak..malum.....üww

11 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 04.01.11, 12:23
saraylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
saraylı saraylı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 18.002
6.909 Gönderisine 55.995 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
saraylı şöhretinde ötesinde bir itibarı varsaraylı şöhretinde ötesinde bir itibarı varsaraylı şöhretinde ötesinde bir itibarı varsaraylı şöhretinde ötesinde bir itibarı varsaraylı şöhretinde ötesinde bir itibarı varsaraylı şöhretinde ötesinde bir itibarı varsaraylı şöhretinde ötesinde bir itibarı varsaraylı şöhretinde ötesinde bir itibarı varsaraylı şöhretinde ötesinde bir itibarı varsaraylı şöhretinde ötesinde bir itibarı varsaraylı şöhretinde ötesinde bir itibarı var

Ben intikam içgüdüsüyle ,

arasıra sadece sistem sonucu vermeyi düşünüyorum,

hiç öngörü falan olmadan,

komplike sistem de tasarlayabilirim...
Ben de zaten ,pek bişi bilmem..
Bilip bilmediğimi bile bilmiyorum..
O kadar yani,..
Üzülmeyeyim,di mi?

15 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
citiwan (09.02.17)
Alt 04.01.11, 12:31
Kardeşimiz

Durumu:
selçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı var

Alıntı:
saraylı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sen istediğini yazabilirsin abi ....... büyük patronlara serbest ...

13 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 04.01.11, 13:10
Kardeşimiz

Durumu:

ahada ilk analiz ...... tahmini ewsel ....

15 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 04.01.11, 13:48
sazan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sazan sazan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 845
2.797 Gönderisine 17.789 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
sazan şöhretinde ötesinde bir itibarı varsazan şöhretinde ötesinde bir itibarı varsazan şöhretinde ötesinde bir itibarı varsazan şöhretinde ötesinde bir itibarı varsazan şöhretinde ötesinde bir itibarı varsazan şöhretinde ötesinde bir itibarı varsazan şöhretinde ötesinde bir itibarı varsazan şöhretinde ötesinde bir itibarı varsazan şöhretinde ötesinde bir itibarı varsazan şöhretinde ötesinde bir itibarı varsazan şöhretinde ötesinde bir itibarı var

Selçuklum, yazmıyim diyorum , ama sayımını görünce bir şeyi hatırlatmak için sayım koyayım istedim. (Hani bir dalga impulsive sayılabiliyorsa, geri galan olasılıklar.. höreke ... himini ...)

Sazan tekrar kaçar ve bir daha da gelmez.
(Sadece 1 tek beklediğim durum var gerçekleşirse onu iletmek için gelirim. Ona da daha var) Hımmmm.

Herkese bol kazançlar.

21 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 04.01.11, 13:54
Kardeşimiz

Durumu:

sazan abi hoşgeldin ..... hatırlatma ve uyarı için teşekkür abi ...

8 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 04.01.11, 14:10
hilmi hilmi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 4.610
494 Gönderisine 1.648 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
hilmi muhteşem parlak bir geleceğe sahip ve herkes tarafından taktir görmüşhilmi muhteşem parlak bir geleceğe sahip ve herkes tarafından taktir görmüşhilmi muhteşem parlak bir geleceğe sahip ve herkes tarafından taktir görmüşhilmi muhteşem parlak bir geleceğe sahip ve herkes tarafından taktir görmüşhilmi muhteşem parlak bir geleceğe sahip ve herkes tarafından taktir görmüşhilmi muhteşem parlak bir geleceğe sahip ve herkes tarafından taktir görmüşhilmi muhteşem parlak bir geleceğe sahip ve herkes tarafından taktir görmüşhilmi muhteşem parlak bir geleceğe sahip ve herkes tarafından taktir görmüşhilmi muhteşem parlak bir geleceğe sahip ve herkes tarafından taktir görmüşhilmi muhteşem parlak bir geleceğe sahip ve herkes tarafından taktir görmüşhilmi muhteşem parlak bir geleceğe sahip ve herkes tarafından taktir görmüş

Şimdi ben yanlış anlamıyorsam;

Sn Selçuklunun sayımına göre yükseliş bitti veya bitmek üzere, kısa açılabilir...

Sn Sazanın sayımına göre ise (1) ve (2) ise yükseliş epey daha devam eder uzun açılabilir...

Sanırım değişik sayımlarda mümkündür...

Bu nasıl birşeyki herkes farklı sayabiliyor, bu şartlarda EW nasıl işe yarıyor?

Bu durumda EW önemli değil EWyi sayan önemli...

13 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
citiwan (09.02.17)
Alt 04.01.11, 14:28
matador38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
matador38 matador38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 4.263
227 Gönderisine 1.803 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
matador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı var

patron hayırlı uğurlu olsun. bende sazan abi gibi düşünüyorum. wave4 76850 de bitti. 5.3.i için çıkıyoruz. 5.3.ii iyi bir fırsat olucak diye bekliyorum.

8 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 04.01.11, 14:34
cırcır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
cırcır cırcır isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 4.077
915 Gönderisine 2.831 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
cırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı var

Alıntı:
hilmi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu nasıl birşeyki herkes farklı sayabiliyor, bu şartlarda EW nasıl işe yarıyor?
yani 2 ew ci farklı pozsyonda ew sizde bunu başarabilirler dimi

7 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 04.01.11, 14:37
cırcır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
cırcır cırcır isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 4.077
915 Gönderisine 2.831 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
cırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı varcırcır şöhretinde ötesinde bir itibarı var

Alıntı:
saraylı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aslında intikam şart benim hiç alakam olmadığı halde bu ew leri okumak zorunda kalabiliyodum. suçumuz günahımız neydi bizim

5 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 04.01.11, 14:47
Kardeşimiz

Durumu:

... buradaki amaç ewyi sorgulamak değil bence ..... bu işe ömrünü vermiş ...kitaplar yazmış imsanlarında çok farklı sayımlarını gördüm .....geleceği kimse bilemez ..... ama graflar nasıl hareket ederse etsin ... o hareketin . ewsel kalıbı mutlaka vardır .....

9 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir

Bookmarks

Etiketler
hayalet kasaba, vob seans içi

Konuyu Toplam 10 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 10 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil